MICHAELA | Modní ordinace - Klára Klempířová


Reference

Srpen 2019

Vážená a milá paní Kláro,

každá máma zažije změnu, kdy se jako mávnutím kouzelného proutku stane z malé holčičky mladá dáma. Najednou zjišťuje, k jakým všem změnám dochází a jednou z nich je také šatník. Kalhoty jsou krátké, trička úzká a ještě včera milované tričko s motýlky se octne hluboko dole v šuplíku. U nás k této změně došlo o prázdninách, a když jsem si uvědomila, že jediné, v čem dcera bude moci jít v září do školy jsou tričko a šortky, popadla mne lehká panika. Sama dcera mi říkala, že i když koupíme hezkou věc, doma vlastně neví, jak s ní naložit, s čím ji nosit. Přestože mne nedělá potíže skládat a doplňovat svůj šatník, u dcery jsem najednou byla bezradná. Neuměla jsem se již vcítit do náctiletých let. Obrátila jsem se proto na Vás s prosbou o radu a pomoc formou společného nákupu. Výhodou bylo, že skutečně vše bylo dceři malé a tak jsme musely šatník postavit od základů. Jednoduše a srozumitelně jste nám vysvětlila, co je základ šatníku, který „musí“ mít, co jsou doplňky, módní kousky a jak s nimi zacházet, jak je kombinovat, ale i jak kupovat, které koupit kvalitní a dražší a které se naopak snažit kupovat co nejlevněji. Oceňuji Vaši citlivost při zkoušení, umění říct, toto Ti nesluší a toto naopak ano, toto se nehodí na Tvůj věk či styl. Po dvou hodinách příjemného společného nakupování jsem si byla jista, že podzim i zima mohou přijít a těch pár věcí, které jsme koupily je možné navzájem kombinovat tak, že vytvoří nemálo dalších kombinací bez dalších investic. Díky moc za příjemné a užitečné rady, které mi daly několik krásných společných chvil s dcerou i Vámi, ale zároveň ušetřily spoustu nervů při nákupech a ve finále i peněz. Děkuji moc!

Listopad 2019

Vážená a milá paní Kláro,

píši Vám po několika měsících, kdy od našeho společného nakupování uplynuly tři měsíce. Vzpomenu si na Vás každé ráno a tiše Vám děkuji. Dcera se každé ráno obléká s takovou lehkostí a pohodou, odpadlo nekonečné hledění do šatníku a věčné dotazy „Co si mám vzít na sebe? Nic nemám.“ Ráda se na ni dívám, jak oblečení kombinuje a ladí a jak jí sluší. Možná se toto někomu může zdát banální, ale věřte, není. Sebevědomí dospívajících dívek je tuze křehké, až mě to samotnou překvapuje. Aniž byste o tom přímo věděla, každé ráno prostřednictvím oblečení dotváříte její náladu i sebevědomí a za to jsem Vám velmi vděčná a ráda bych Vám za Vaši práci ještě jednou moc a moc poděkovala.

Michalela, Praha

MICHAELA
Praha

Další články

ELEN
Třeboň

Milá Kláro, není den, kdy bych si na Vás...
celý text

Leona Machálková
zpěvačka

Je to milá mladá žena, která má vkus, šm...
celý text

Ladislav Špaček

"Do žádné ordinace se netěším - s jedino...
celý text

ALENA
Praha

Dobré ráno Kláro, to je krása! To je neu...
celý text

Máte plnou skříň oblečení a přitom nemáte co na sebe? Jaký oděv do společnosti, když je určen Dress Code? Kde koupit oblek na míru? Móda a styl je mou celoživotní láskou o kterou se s vámi ráda podělím.