Reference | Modní ordinace - Klára Klempířová


Reference

MICHAELA
Praha

Díky moc za příjemné a užitečné rady, které mi daly několik krásných společných chvil s dcerou i Vámi, ale zároveň ušetřily spoustu nervů při nákupech a ve finále i peněz. Děkuji moc!
celý text

DJ Lucca - Lucie Dvořáková

"Když mám mluvit o Kláře, tak jen v superlativech. Ráda s ní fotím moje promo fotky. Umí zařídit nejen styling a postara...
celý text

Robert Vano
fotograf

"Pracovat s Klárou je příjemné. Vždy přinesla na focení to, co bylo potřeba. Je profesionální a pozitivní."
celý text

Leona Machálková
zpěvačka

Je to milá mladá žena, která má vkus, šmrnc, fantazii a nezbytný přehled. V podstatě velmi rychle a snadno zhodnotí, co...
celý text

Ladislav Špaček

"Do žádné ordinace se netěším - s jedinou výjimkou, do Módní ordinace Kláry Klempířové ano."
celý text

Jana Švandová
herečka

"Klára patří mezi ženy, které přesně odhadnou v čem budete neodolatelná."
celý text

Iva Hüttnerová
herečka

"Šít pro někoho, kdo nemá právě míry modelky, není jednoduché."
celý text

IVANA
Tábor

Manželovi to v těch věcech co jste mu vybrala moc sluší. Znovu jsem se do něho zamilovala :)
celý text

ANETA G.

Moc děkuji za Vaši návštěvu, byly jsme naprosto spokojené. Od Vaší návštěvy už ráno netrávím bezradný čas u skříně vybíráním, co si dnes vezmu na sebe, ale přijdu a vidím to, případně se podívám na fotky.
celý text

SIMONA B.

Ještě jednou velký dík za nevšední a krásné odpoledne, které jste mi pomohla pro kamarádku zrealizovat. Byla moc šťastná a já s ní! Jste neuvěřitelně šikovná, máte dar lidem rozdávat radost a sebevědomí.
celý text

KRISTÝNA
Praha

Krásný den Kláro, moc jsem si to užila, Vy jste prostě úžasný člověk, velice pozitivní, dobře komunikující a čas s Vámi přímo letí kosmickou rychlostí. Díky moc za postřehy, všechno jsem to zužitkovala, upravila jsem líčení, udělala jsem nájezd na obchody a jsem prostě kočka!
celý text

DÁŠA
Brno

Klárko, vy jste naprosto fantastická:-)!!! Děkuju za fotky a tipy na botičky, překvapilo mě, že jsme jich udělaly tolik! Ještě jednou děkuji a těšim se na další shledanou.
celý text

ELEN
Třeboň

Milá Kláro, není den, kdy bych si na Vás nevzpomněla. Když se ráno oblékám, mám to mnohem snadnější než dříve. A také se cítím kdekoliv velmi dobře. Dodalo mi to určitě větší sebevědomí, protože si mohu být jistá, že co se oblečení týče, tak je to fakt perfektní. Nikde mi nic neleze, netrčí, barvičk...
celý text

ALENA
Praha

Dobré ráno Kláro, to je krása! To je neuvěřitelné, kolik jste toho se mnou stihla :) Děkujuuuu! Manžel říkal, že je moc spokojený a je rád, že se ujistil v tom, co už dříve nosil, a k tomu se mu otevřely nové možnosti kombinací.
celý text

Máte plnou skříň oblečení a přitom nemáte co na sebe? Jaký oděv do společnosti, když je určen Dress Code? Kde koupit oblek na míru? Móda a styl je mou celoživotní láskou o kterou se s vámi ráda podělím.